Prodej RD, 3+kk, 200 m2, Liberec - Starý Harcov

nemovitost
makler
Ria reality, a.s.
Zdeněk Milfajt
733532990

Č.zakázky: 12/18_ZM
Lokalita: Starý Harcov
Město: Liberec
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Plocha: 729 m2
Užitná plocha: 270 m2
Zastavěná plocha: 100 m2
Obytná plocha: 221 m2
Plocha pozemku: 729 m2
Energetická náročnost:G

Nabízíme Vám k prodeji zajímavý zděný dům s bytovou jednotkou 3+kk, prostorem pro další byt či nebytový prostor, garáží a netradiční kaskádovou zahradou. Dům se nachází v lukrativní části Liberce - Starý Harcov, ul. Svobody. Díky lokalitě je v blízkosti veškerá občanská vybavenost - MHD, škola, školka, obchod, restaurace a zároveň i příroda. Vstup do domu je jak z ulice Svobody, tak ulice Na Zvonku, kde je možné parkovat na vlastním pozemku s asfaltovým povrchem. K domu patří členěná zahrada o výměře cca 600 m2, která nabízí několik soukromých zákoutí.
Dům samotný je zděná třípodlažní stavba s podkrovím a sedlovou střechou o čtvercovém půdorysu a zastavěné ploše cca 100 m2, ke které je přistavěna garáž. V 1.NP, které má vstup z ul. Svobody se nachází nyní nevyužitý prostor, který je možné upravit na nebytovou jednotku nebo naopak nebytový prostor. Užitná plocha cca 80 m2. Ve 2. a 3.NP se nachází mezonetová bytová jednotka 3+kk o podlahové ploše 135 m2. Jednotku jde snadnými úpravami dále členit např. na 4+1. Ve 2.NP se nachází druhý vstup do domu a zároveň do této bytové jednotky. která je po kompletní rekonstrukci - plastová okna, rozvody, kuchyňská linka, plovoucí podlahy, krbová kachlová kamna, nadstandardně prostorná koupelna a další. Prostor ve 3.NP o výměře cca 25 m2 je možné připojit k bytu a využít jako další ložnici nebo pracovnu (nová střešní okna). Dům je vytápěn vlastním plynovým kotlem. Kanalizace a vodovod je obecní. Připojení na elektřinu je samozřejmé. Jedná se o nemovitost vhodnou jak na bydlení, tak jako investici, případně pro úpravu na sídlo firmy atp.
Kompletní informace o nemovitosti Vám poskytne náš makléř, neváhejte ho kontaktovat. Zároveň Vám zajistíme výhodné financování koupě této nemovitosti, kdy při využití našeho financování není třeba skládat rezervační poplatek.
Z důvodu nedodání průkazu PENB k počátku inzerce nemovitosti, je nemovitost dočasně zařazena do kategorie G.
Cena v RK
Pozn.:včetně provize RK a veškerých poplatků
Může Vás také zajímat
nemovitost
Prodej apartmánové chalupy 470 m2, a pozemku 2.252 m2, Josefův Důl
8 000 000 Kč
nemovitost
Prodej domu, Španělsko
210 000 EUR
nemovitost
APARTMÁN v 1. linii od pláže v zálivu VILLAJOYOSA- Španělsko
225 000 EUR
nemovitost
APARTMÁN v BENIDORMU v 1. Linii od moře- Španělsko
315 000 EUR