Prodej 2+kk, DV, 55 m2, FL Čelakovského, Mšeno nad Nisou

nemovitost
makler
Ria reality, a.s.
Zdeněk Milfajt
733532990

Č.zakázky: 26/18_ZM
Lokalita: Mšeno nad Nisou
Město: Jablonec nad Nisou
Typ objektu: Byty
Druh: 2+kk
Počet podlaží: 8
Podlaží: 5
Plocha: -
Užitná plocha: 45 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: 45 m2
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G

Nabízíme Vám pěkný družstevní byt, který se nachází v 5.podlaží osmipodlažního bytového domu montované konstrukce. Dům je ve výborném stavu - rekonstrukce fasády, rozvodů, výtahů atd. Jedná se o zajímavou lokalitu vzhledem k blízkosti přehrady, hřiště, marketu i MHD. Parkování je možné přímo před domem, kde je dostatek parkovacích míst.
Byt nabízí při výměře 44,5 m2 dispozici 2+kk. V obývacím pokoji je nyní příčkou oddělena kuchyně, příčku je možné odstranit. Ložnice má vlastní menší balkon. Výhodou je zděná koupelna společná s WC. Byt bude při předání čistě bíle vymalován. Podlahy tvoří z větší části PVC. Byt je ideální k drobné rekonstrukci a následně k bydlení nebo jako investice k pronajímání. Vytápění a ohřev vody řešen centrálně. Byt má kompletní vlastní měření. Kompletní měsíční náklady pro 2 osoby činní cca 4.500,- Kč. K bytu náleží sklepní kóje.
Kompletní informace a možnost prohlídek Vám zajistí náš makléř. V případě zájmu Vám zdarma zajistíme financování koupě nemovitosti, i přes to že je v družstevním vlastnictví.
Z důvodu absence PENB při počátku inzerce je nemovitost zařazena do kategorie G.
1 290 000 Kč
Pozn.:včetně provize a právního servisu
Může Vás také zajímat

Pro tento typ domu a kategorii není v databázi žádný podobný.