novinka

Prodej chalupy, 5+kk, Chuchelna u Semil

nemovitost
makler
Ria reality, a.s.
Zdeněk Milfajt
733532990

Č.zakázky: 66/16a_ZM
Lokalita: Chuchelna
Město: Chuchelna
Typ objektu: Chaty a rekreační objekty
Druh: chalupy
Plocha: 975 m2
Užitná plocha: 120 m2
Zastavěná plocha: 160 m2
Obytná plocha: 120 m2
Plocha pozemku: 200 m2

Nabízíme Vám k prodeji krásný RD ve stylu chalupy, který se nachází v obci Chuchelna. Jedná se o klidnou lokalitu v řídké venkovské zástavbě. V okolí jsou domy obydlené jak pro trvalé bydlení tak pro rekreaci. Veškerá občanská vybavenost je k dispozici v nedalekých Semilech, které jsou vzdáleny 4 km. Vzdálenost do Liberce cca 50km – 45 minut, vzdálenost do Prahy cca 100 km – 60 minut. Dům je celoročně dostupný po udržované asfaltové komunikaci. Jedná se o lokalitu vhodnou jak pro zimní tak letní rekreaci. Prímo v obci je k dispozici koupaliště, tenisové kurty a občerstvení.
Jedná se o zděný dvoupodlažní dům, který je z části podsklepen a prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Proběhla kompletní výměna střešní krytiny, nová střešní okna a vestavba obytných místností do půdních prostor, zároveň byl vybudován nově systém vytápění, tedy plynový kotel vč. topných těles a napojení na výměník v peci (vaření + vytápění) na dřevo. Dispozice domu je 5+kk, přičemž v přízemí se nachází světnice s kuchyní a pecí, koupelna s WC, jedna ložnice, zádveří. V prvním patře pak najdeme tři samostatné ložnice, které byly kompletně nově vybudované. Přízemí je v původním stavu po částečné rekonstrukci, kterou prošla zejména koupelna, obytná místnost a na zakázku postavená pec. Dům je napojen na obecní plyn. Voda do domu je zajištěna z vrtu na vlastním pozemku. Kanalizace řešena septikem. U domu je zároveň prostorná stodola, která může sloužit jako garáž nebo úložný prostor. Nemovitost je vhodná jak pro rekreaci tak pro trvalé bydlení.
Kompletní informace o nemovitosti Vám poskytne náš makléř, neváhejte ho kontaktovat Můžeme pro Vás zdarma zajistit financování koupě této nemovitosti
2 590 000 Kč
Pozn.:včetně provize a právního servisu
Může Vás také zajímat
nemovitost
Prodej apartmánové chalupy 470 m2, a pozemku 2.252 m2, Josefův Důl
6 900 000 Kč